Tasarım
Tasarım Süreçimiz

Tasarım her zaman Portre’nin başarısının arkasındaki güç olmuştur. Müşterilerimizin taleplerini karşılamada büyük önem taşıdığına inandığımız için koleksiyon sürecimize en üst düzeyde önem vermekteyiz.

tasarım 1

Tasarım ekibimiz dünya çapındaki moda akımlarını ve güncel moda haberlerini yakından takip ederek yeni trend modeller geliştirmektedir. Koleksiyonlarını yaratırken müşterilerimize parça seçiminde rehberlik eden tasarım ekibimiz Londra, Paris, New York gibi moda başkentlerinde düzenlenen defileleri takip ederek moda sektörünün nabzını tutmaktadır.

Hazırladığımız özel tasarımların ve kapsül koleksiyonların daima müşteri beklentilerini karşılayan hatta aşan düzeyde olması için uğraşmaktayız. Gelecek sezon trendleriyle ilgili tüm bilgileri edinerek müşterilerimizin stillerini belirlemelerine destek olmaktayız.

Müşterilerimizin her biri için özenle hazırladığımız tasarımlarımız için ilk olarak derinlemesine araştırma yapmaktayız. Aynı amaçta çeşitli markaların konsept mağazalarını ziyaret ederek müşterilerimizle tanışmaktayız. Markanın imzasını anlamanın, müşterilerimize doğru hizmet etmek için hayati öneme sahip olduğuna inanmaktayız.

tasarım 2

Tasarım ekibimiz, trendlere uygun, hedeflerinden yola çıkarak her müşteri için yeni , benzersiz bir koleksiyon geliştirir. Müşterilerimizin koleksiyonlarını geliştirmek üzere aksesuarları ve konsepte uygun parçaları dahil ettiğimiz özgün setler oluşturuyoruz.

Kumaşlarımız, aksesuarlarımız, baskı-nakış, yıkama tekniklerimizi sürekli geliştirerek kullandığımız tasarım uygulamalarını daima daha ileriye taşıyoruz Sürecin devamında yapılacak tasarımlar için aksesuarlar ve nakışlar için çeşitli tedarikçilerle işbirliği yapıyoruz. Araştırmalarımız sonucunda edindiğimiz bilgiler ışığında, müşteri ihtiyaçlarını da dikkate alarak geliştirdiğimiz yaratıcı fikirleri tasarımlarımıza yansıtıyoruz

tasarım 3
tasarım 4

Tasarım uygulama sürecinde kullandığımız kumaşlar, aksesuar, nakış, yıkama gibi tüm materyallerin uygun modelleme ile geliştirilip ürüne dönüştürülmesinden sonra nihai müşterilerimizle buluşturmaktayız. Ürün ve koleksiyon sunumlarından siparişe, siparişten teslimata kadar müşterilerimizle açık iletişim kurmaya ve süreç boyunca bağlantıda kalmaya önem vermekteyiz.

tasarım 5