Üretim
En iyisini üretmek için çalışıyoruz

Başta Fransa ve İngiltere olmak üzere Avrupa pazarına yönelik konfeksiyon üretimi yapmaktayız.

Müşterilerimizden siparişlerini aldıktan sonra titiz bir planlama yaparak en iyi sonuçlara tam zamanında ulaşmak için çalışmaktayız. Ürünlerin kalite standartlarına uygun olmasını sağlamak için kalite kontrol uzmanlarımız üretim süreci boyunca tüm denetimleri düzenli olarak gerçekleştirmektedir.

Avrupa’nın önde gelen markalarına kendi tasarladığımız koleksiyonları üretirken kullandığımız kumaşların tedarik süreçleri kendi dallarında deneyimli yenilikçi tedarikçilerimizle yürütülmektedir.

Termin sürelerimiz ortalama 4-8 hafta aralığındadır. Üretimimizin %97’ini kadın giyim, geri kalanını ise çocuk ve erkek giyim ürünleri oluşturmaktadır.

Mümkün olan en verimli şekilde planlama, organizasyon ve üretim yapmaktayız - müşteri memnuniyetini sağlarken rekabetçi fiyatlar sunabilmek için sürekli olarak maliyet düşürme teknikleri geliştirerek uygulamaktayız

Organizasyonel yapımız ve başarıyla yürüttüğümüz tedarikçi yönetim sistemi sayesinde hizmet kalitesi, teslim süresi performansı, ürün kalitesi ve standartlara uygunluk açısından müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktayız. Denetim, yönetim ve uygulamaların operasyonel mükemmellik açısından nihai hedeflerimizle uyumlu olabilmesi için alanında uzman ekiplerden oluşan Kesim Denetim, Kalite Güvence ve Sosyal Uygunluk Birimlerimiz sahada aktif biçimde çalışmalarını sürdürmektedir.

üretim3
üretim4
üretim5